Курси

ВСТУПНИЙ КУРС

БАГРІЙ Віталій

с. Строїнці, Вінницька обл.    

27.08.2005 р. н.


 БРУНЕВИЧ Тарас

м. Дунаївці, Хмельницька обл.  

25.06.2005 р. н.

КОСТИНЮК Владислав

м. Херсон     

25.03.2005 р. н.

ПЕРХАЙЛО Назар

м. Городок, Хмельницька обл.

08.01.2004 р. н.

 ПОПИК Іван 

смт. Гришківці, Бердичівський р-н,
Житомирська обл.

27.09.2005 р. н.

ЧОКНАДІ Віктор

м. Мукачево, Закарпатська обл.

23.09.2005 р. н.

ПЕРШИЙ КУРС

КАПУСТЯНСЬКИЙ Ігор

м. Харків     

05.09.1985 р. н.


 МАРУСІЙ Назарій

с. Андрійківці,  Хмельницький р-н 

05.08.2004 р. н.

МОРКОВІН Олександр

м. Харків     

02.11.1993 р. н.

ПОСТОЛОВИЧ Андрій

с. Клекотина,  Жмеринський р-н 

16.09.2002 р. н.

 ХОМ’ЯК  Богдан 

м. Хмільник,  Вінницька обл.

01.02.2003 р. н.

 ДРУГИЙ КУРС

КУШНІР Юрій

с. Жищинці,  Городоцький р-н

02.05.1999 р. н.

  

СТЕГНЕЙ Ярослав

м. Рахів

14.04.2003 р. н.   

 

ТРЕТІЙ КУРС 

  МІЛЬЧЕВИЧ Ерік

с. Ясіня, Рахівський р-н

07.05.2002 р. н.

ЧЕТВЕРТИЙ КУРС

ПОСМІТЮХА Богдан    

м. Хмельницький

06.07.2001 р.н.

   ПОСТОЛОВИЧ Антон

  с. Клекотина,  Шаргородський р-н 

07.11.2000 р.н. 

     

П’ЯТИЙ КУРС

БОНДАР Андрій

с. Клекотина, Шаргородський р-н

29.05.1997 р. н.

КОТЮЖАНСЬКИЙ В’ячеслав  

с. Клекотина, Шаргородський р-н  

04.08.2000 р. н.

СВІДНИЦЬКИЙ Владислав  

с. Мурафа, Шаргородський р-н   

07.11.2000 р. н.

ШОСТИЙ КУРС

ГОЛОТЮК Юрій 

м. Мукачево, Закарпатська обл.   

19.02.1990  р. н.

ГРОГУЛЬ Віктор  

м. Хмільник, Вінницька обл.

10.09.1998  р. н.

КОПИТКО Ярослав  

с. Плебанівка, Вінницька обл.

24.10.1999  р. н.

СЕМІНАРИСТИ НА ПРАКТИЦІ

ГІДЗІЛЬ Віталій  

с. Клекотина, Вінницька обл.

14.03.1998 р. н.

МОРДИНСЬКИЙ Юрій

смт. Чернівці

11.04.1989 р. н.

ШВЕЦЬ Ігор

с. Голозубинці, Дунаєвецький р-н.

30.04.1997  р. н.

МАЗЯР Олександр

с. Сокіл, Чернівецький р-н.

25.02.1993  р. н.

МАНТАЧКА Ростислав

м. Хмельницький

27.09.1995  р. н.

СЕМІНАРИСТИ В АКАДЕМІЧНІЙ ВІДПУСТЦІ

Артковський Михайло

м. Дунаївці, Хмельницька обл.

22.04.1995 р.н.