Добродії

Боже Провидіння керує життям семінарії

Наша Духовна Семінарія повністю покладається на Боже Провидіння, тому що не  є державним закладом і, відповідно, не отримує від держави жодної фінансової допомоги. Незважаючи на це, вже двадцять один рік семінарія успішно функціонує і за цей короткий час випустила сто священиків. Завжди Господь посилав і посилає людей доброї волі, які молитвою, самопожертвою і фінансовими засобами підтримують життя семінарії. Отож, кожен, хто принаймні молиться в намірах семінарії, є її добродієм.

Отже, за які кошти ми живемо? Три рази на рік в Кам’янець-Подільській дієцезії проходить збір коштів на семінарію: Вербна неділя, Урочистість Успіння Пресвятої Діви Марії, Урочистість Христа Царя Всесвіту. Також нас підтримує благодійна організація Renovabis (Німеччина), спонсори з Італії, Польщі та України. Крім цього, щоосені люди з різних парафій жертвують продукти, якими семінаристи харчуються протягом навчального року.

        Зі свого боку семінарія завжди молиться за своїх добродіїв – щочетверга в семінарії звершується Свята Меса за добродіїв, як живих, так і померлих. Нехай Господь благословить всіх людей доброї волі, яким не байдужа справа покликання. Завдяки Вам і Вашим молитвам семінарія може виховувати добрих і святих священиків.

Хто хоче пожертвувати свої кошти на благо семінарії, може перевести їх на банківський рахунок:

Вища Духовна Семінарія

Кам’янець-Подільської Дієцезії

Римсько-Католицької Церкви

ЄДРПОУ 34139011

ПАТ «Укрсоцбанк»

МФО 300023

р/р 26004000252787