Єпископи

Леон Дубравський

Народився 01.07.1949 р. у с. Дубовиці Житомирської обл. У 1949 р. був охрещений у храмі св. Софії у Житомирі. 1978-1983 рр.– навчання в духовній семінарії у Ризі. 31.08.1982 р. вступив до Ордену святого Франциска оо. Бернардинів в Польщі. 29 травня 1983 р. – отримав рукоположення в Ризі. 21.08.1986 р. – складення вічних обітів. Протягом 1983-1993 рр. – настоятель парафії у Хмільнику. 1993-1998 рр. – Кустош Кустодії св. Михаїла Архангела Ордену святого Франциска оо. Бернардинів в Україні. 07.04.1998 р. Святіший Отець Йоан Павло ІІ назначив його єпископом помічником Кам’янець-Подільської дієцезії. Консекрація відбулася 28.06.1998 р. 4.05.2002 р. єпископ Леон Дубравський був призначений Дієцезіяльним Єпископом Кам’янець-Подільської Дієцезії. Інгрес у Кам’янець-Подільський Кафедральному Соборі свв. Апостолів Петра і Павла відбувся 3.07.2002 р.

   

Ян Нємєц

Народився 14.03.1958 р. у м. Жешув. Після закінчення Вищої Педагогічної Школи у 1981 р. розпочав навчання в Духовній Семінарії у Перемишлі. 24.06.1987 р. був рукоположений у Перемишлі. У 1992 р. приїхав в Україну і розпочав дидактично-виховну роботу у Вищій Духовній Семінарії Святого Духа Кам’янець-Подільської дієцезії у Городку. Від 2001р. до 2007р. о. Ян Нємєц був ректором Вищої Духовної Семінарії у Городку. 21.10.2006 р. Святіший Отець Бенедикт XVI призначив його єпископом помічником Кам’янець-Подільської дієцезії. Консекрація відбулася 8.12.2006 р. у Кам’янці-Подільському. 12.04.2007 був призначений на посаду Генерального Вікарія.

Радослав Змітрович

Народився 2 вересня 1962 року в м. Гданськ-Вжешщ (Польща). 1981 року вступив до Згромадження Місіонерів Облатів Непорочної Марії. Отримав ступінь магістра теології у Папському теологічному факультеті в м. Познань. У травні 1987 року склав вічні обіти. 17 червня 1989 року отримав священицькі свячення. Упродовж трьох років був вихователем у Нижчій духовній семінарії Місіонерів Облатів Непорочної Марії.  Протягом трьох років був помічником настоятеля в парафії Христа Царя в м. Познань. Згодом упродовж наступних чотирьох років був духовним отцем і вихователем у Нижчій духовній семінарії в Марковіцах. 1997 року на прохання Генерального Настоятеля Місіонерів Облатів Непорочної Марії був направлений разом з о. Мадеєм ОМІ на місію до Туркменістану, де провів три роки. У 2000 році прибув служити в Україну. Упродовж перших двох років був вікарієм у парафії Святого Духа в м. Чернігові та протягом одного року був настоятелем парафії св. Євгена де Мазенода ОМІ в Славутичі. У 2003-2006 роках був настоятелем парафії св. Миколая в Києві й настоятелем місцевої чернечої спільноти. Від 2006 року був настоятелем Делегатури Згромадження Місіонерів Облатів Непорочної Марії в Україні. Володіє українською, російською, польською, англійською та французькою мовами. 29 листопада Папа Бенедикт XVI призначив отця Радослава Змітровича єпископом‑помічником Кам’янець‑Подільської дієцезії. Консекрація відбулася 9 лютого 2013 року в катедрі свв. апостолів Петра і Павла.