Молитви

ВАЖЛИВІ ЗАПИТАННЯ

Чи ти знаєш, чого очікує від тебе сьогодні Бог? Чи ти знаєш своє покликання? Чи ти прагнеш його розпізнати? Чи ти знаєш, як реалізувати це покликання? Чи вірний ти своєму покликанню? Чи готовий ти йти на жертви, щоб його реалізувати? Перед чим ти відчуваєш більший страх: перед думкою друзів чи перед виконанням Божої волі? Чи ти хотів би це змінити? Яку цінність має для тебе чеснота доброчесності? Чи ти вмієш і хочеш нею володіти? Чи ведеш ти боротьбу за доброчесність свого серця? Чи ти звертаєш увагу на свою поведінку? Чи не стає вона приводом до скоєння гріха іншими? Чи ти є мужньою людиною? Чи є цінність, за яку ти віддав би життя? Чи такою цінністю є твоя віра? Може, покора? Як часто ти намагаєшся звернути на себе увагу інших? Чому ти це робиш? Чи змушений ти це робити? Як ти використовуєш свій час? Чи іноді тобі не здається, що ти безплідно його марнуєш? Скільки часу ти жертвуєш на те, що у житті насправді важливе? Ким є для тебе Ісус Христос? Де ти плануєш провести вічність?

 

Молитва папи Павла VI за покликання

О Ісусе, Божественний Пастирю, Який покликав Апостолів, аби зробити їх рибалками душ, притягни до себе палкі й шляхетні серця молодих людей і зроби їх Своїми послідовниками і слугами. Вчини, щоб вони поділяли Твоє прагнення загального відкуплення, для блага якого Ти неустанно складаєш на вівтарі Свою Жертву. Ти, Господи, Котрий живеш,щоб заступатися за нас, відкрий перед ними обрії, аби побачили весь світ, в якому так багато братів мовчазно благають про світло правди і тепло любові; вчини, щоб, відповідаючи на Твоє покликання, продовжували тут, на землі, Твою місію, будували Церкву – Твоє Містичне Тіло – і були сіллю землі та світлом світу.

Пошир, о Господи, Твоє милостиве покликання також на численні жіночі серця і влий в них прагнення євангельської досконалості, самовідданого служіння Церкві та людям, які потребують допомоги і любові. Амінь.