Чемпіонат з футболу

1 812-13 липня в м. Хмельницькому відбувся другий дієцезіальний чемпіонат з футболу Камянець-Подільської дієцезії. Він зібрав навколо себе 13 команд з різних куточків дієцезії. Чемпіонат розпочався о 08:30 реєстрацією та 09:30 урочисте відкриття, 10:00 святою Месою, головним целебрансом якої був єп. Ян Нємєц.

Під час проповіді єпископ Ян заохотив здобувати перемоги не лише в спорті, але й у духовному житті.

В 13:00 розпочались перші матчі, які проходили в чьотирьох групах і на трьох полях. В перший день змагань визначились чверть фіналісти змагань. Цей день включав також вечірню програму, яка відбувалась у храмі парафії Христа Царя, це був євангелізаційний молебень, під час якого голосив конференцію о. Сергій Ленчук. Наступного дня всі зібрались на футбольних полях, які знаходяться на вулиці Зарічанській. Там відбулись змагання 1/4 фіналу півфінали та фінальна зустріч між командами  FRATERNITAS – Шепетівка та ВДС – семінарія. Фінальна гра була дуже драматичною та напруженою, як для гравців так і вболівальників. Перший тайм закінчився нічиєю: 1:1. Натомість у другому таймі на 14-й хвилині капітан команди FRATERNITAS Андрій Вальчук забиває другий гол, який і став вирішальним у цьому матчі. Отож матч закінчився перемогою FRATERNITAS 2:1. А далі радість, море емоцій та вітання переможців. Наступним пунктом програми був обід після якого була Служба, головним целебрансом якої був єпископ Камянець-Подільський Леон Дубравський. Після Меси відбулось нагородження переможців та складення подяк усім, хто на різний спосіб долучився до цього чемпіонату. Особливістю та великою заохотою для гравців був головний приз для переможців чемпіонату – білети на гру збірних Україна – Англія, яка відбудеться 10 вересня у м. Києві. Крім нагород команд учасників змагань, відбулись також відзнаки в таких номінаціях: кращим бомбардиром був визнаний Шуляк Іван з команди Арсенал (Мурафа), кращий гравець турніру Андрій Вальчук FRATERNITAS (Шепетівка) і кращий воротар Севастьяною Юрій ВДС (Городок). На кінець турніру єпископ Леон зауважив що важливою ціллю цього чемпіонату є єднання нас навколо Ісуса Христа та наша християнська дружба, а також заохочував розвивати спортивне душпастирство в нашій дієцезії.