Турнір з футболу

Чемпіонат з міні-футболу імені бл. Йоана Павла ІІ

11 травня 2013 р. у м. Хмельницькому відбувся турнір із міні-футболу імені бл. Йоана Павла ІІ, в якому взяли участь 9 команд. Учасники були поділені на 2 групи. Група А грала на полі Спортивнго комплексу по вул. Зарічанській, який є знаний, як міліцейський спорткомплекс.

У цій групі змагались команди:

1. Давид, с. Маниківці

2. Cathedra, м. Кам’янець-Подільський (Катедра)

3. Фортес, м. Хмельницький (Ракове)

4. Camino, м. Хмельницький (Гречани)

5. Архангели, м. Дунаївці

Матчі групи Б проходили у фізкультурно-оздоровчому комплексі на базі Хмельницького торгівельно-економічного коледжу по вул. Камянецькій (спортивний зал).

– колова система ігор в одній групі

– у фінал виходить 1 команда з групи, яка набрала найбільше очок в групі.

– 2 тайми по 15 хв.

– перерва між матчами 5 хв.

Програма розпочалась реєстрацією о 8:00 на місцях проведення, а в 08:30 розпочались перші матчі

В результаті змагань переможцями цієї групи стала команда Cathedra,

Не менш запеклими були змагання групи Б. У зв’язку з тим, що не приїхала команда Вікторія з м. Городок, дещо змінився порядок ігор та регламент тайму, який складав 20 хв. Отже першими зустрілись команди:

Сіон – ВДС                                                8.30-9.05    3-4

Fraternitas – Vita Corda                            9.10-9.45     7:2

Сіон – Fraternitas                                     10.30-11.05 4-2

Vita Corda – ВДС                                     11.10-11.45 3-5

ВДС –  Fraternitas                                    11.50-12.25 5-3

Сіон – Vita Corda                                     12.30-13.05 8:2

В результаті змагань переможцями групи Б стала команда Сіон.

Після підсумкових змагань в групах, всі учасники включаючи і вболівальників зібрались на міліцейському спорткомплексі, де і відбувся фінал турніру між командами Сіон  та Cathedra. Матч був дуже запеклим, так як на кону був титул переможця. Перший тайм пройшов без забитих голів. Натомість у другому таймі перший гол забила Cathedra, Сіон не відстаючи, зрівняв рахунок, драматичності грі придавали скандування вболівальників обох команд. І ось під кінець другого тайму Сіон забиває другий гол, який став вирішальним у цій грі, стаючи переможцями турніру.

З нами поділився своїми враженнями тренер команди Сіон кл. Олександр Бурмістров.

О 17:00 год. відбулась Свята Меса. Після неї єпископ Кам’янець Подільський Леон Дубравський нагородив учасників змагань та осіб, які допомагали в організації цього турніру.

Після нагородження всі смачно повечеряли у нижньому храмі. Цей турнір показав сили команд, які змагались та став заохотою до інтенсивнішої підготовки до літнього Дієцезіяльного чемпіонату з футболу Кам’янець Подільський дієцезії, який відбудеться 12-13 липня у м. Хмельницькому.